můj sen Wimbledon

"Žádný zápas nesmíte vzdát. A to ani ten, který právě prohráváte."

Česká hokejová legenda Jaromír Jágr


Řekli o mně

Mirko Lekićmetodik Českého tenisového svazu, autor mnoha tenisových publikací (Učebnice tenisu, Jak se naučit základy tenisu, Tenis pro chlapce a děvčata, Tenis pro mládež) vynálezce "Esíku" pomůcky pro zdokonalování servisu, trenér TOP juniorů, mimo jiné Andrei Strnadové dvojnásobné juniorské vítězky Wimbledonu

"Tatínek Kačky mi jí přivedl v sedmi letech na trénink s tím, že bude hrát jednoručný bekhend. Kývl jsem na to pod podmínkou, že nebudeme spěchat, aby byl technicky dokonalý a umožnil jí celodvorcové pojetí tenisu. Nikdy bych na to nepřistoupil, kdybych u Kačky neviděl její šikovnou ruku, dobrou pohyblivost a především zapálení pro tenis. Nakonec se stává z jejího bekhendu velká přednost, která jí i umožní vyhrát TY 3 Wimbledony, které jsem jí jako dívence "slíbil"! "

Aleš Kodatkouč Nicole Vaidišové, kapitán české fedcupové reprezentace

"Kateřinu jsem poznal asi jako 10ti letou hráčku v Americe na USTA turnajích. Od prvního našeho společného tréninku na tenisovém dvorci i na kondičním tréninku jsem poznal, ze Kačka má celkově sport a tenis moc ráda. Je velice pracovitá a cílevědomá. Nechybí ji zdravá soutěživost, dravost a chuť vyhrávat, která je nezbytná pro cíle, které si vytyčila. Přes tyto vlastnosti je Kačka mimo tenisový kurt velice sympatická, milá a společenská slečna. Věřím, že s její technicko-taktickou tenisovou vyspělostí a vysoce zodpovědným přístupem k připravě na dvorci i mimo něj, Kačka dosáhne úspěchu, které si naplánovala. Za svou osobu mohu prohlásit, že je pro mne vždy radost se s Kačkou potkat a společně pracovat na jejím sportovním vývoji. Hodně štěstí Kačko"

Jaroslav Jandusšéftrenér I.ČLTK Praha, bývalý trenér Fed Cupu, trenér Z. Diyas, D. Bedáňové

"Kačku znám od jejích žákovských let. Je velmi pracovitá, cílevědomá s vysokou tréninkovou morálkou. Technicky švihově dobře založené údery, se schopností hrát aktivní celodvorcový tenis. Její jednoruční bekhend může být její velká zbraň. V posledních letech její výkonnost velmi akceleruje, má velký potenciál, který by mohla dobře uplatnit na TOUR.

Přeji hodně úspěchů!"

Mám sen jednou vyhrát Wimbledon.

Od svých sedmi let každý ( skoro 😀 ) den, každý týden, rok za rokem až do dnešních mých osmnácti let se proto snažím dělat maximum. Celou mojí více jak desetiletou tenisovou kariéru mě financovali pouze moji rodiče, neměla jsem podporu tenisového oddílu, nečerpala jsem žádné státní dotace, a ani jsem neměla žádného sponzora.

Nyní jsem v situaci, kdy se bez sponzorské podpory neobejdu. K získání profesionálního žebříčku WTA mi už chybí pouze jeden bod. Věřím, že ten bod uhraji velmi brzy, to pak znamená mnoho cestování po turnajích, abych se mohla posouvat žebříčkem vzhůru a někdy v budoucnosti si zajistila účast v kvalifikaci na Wimbledon.

Proto bych vás ráda poprosila o finanční podporu, která by mi pomohla splnit můj sen. Finanční dary budou využity na náklady spojené s přípravou a účastí na tenisových turnajích okruhu ITF a WTA, přesné využití vašich prostředků s vámi ráda proberu.

Za váš příspěvek vám mohu nabídnout umístění a prezentaci reklamy nebo loga na mé webové stránky, umístění loga na dresu nebo i dalšími dohodnutými způsoby, např. sehráním exhibičního utkání.

Všem vám moc děkuji Kačka

Jsem vděčná za jakoukoli částku.